Haber

Bursa Yenişehir Saadet’te yönetim değişmedi

Gürhan ADANA – Yenişehir Memleketi / BURSA (IGFA) – Saadet Partisi’nin Yenişehir’deki Genel Kurulu’na GİK Üyesi Salih Berber, İl Başkanı Mehmet Atmaca, CHP Yenişehir İlçe Başkanı Ahmet Köse, İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ümit Yılgın ve partililer katıldı Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkez. katıldı.

Genel Kurul’da konuşan GİK Üyesi Salih Berber, Milli Görüş’ün kuruluşundan bu yana geçirdiği aşamaları anlattı. Berber, “Kimin iyi bir yolda yürüdüğüne, ne güzel işler yapıldığına bakarız. Bütün siyasi partilerle oturup konuşuruz.” Alacakları oy ne olursa olsun insanlık yararına çalışacaklarını söyleyen Berberi, adaletten yana olduklarını ifade etti.

Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, birlik ve beraberliği, kardeşliği çok değerli bulduklarını söyledi. Önder Atmaca, “Ne olursa olsun asla sert olmayacağız. Şiddet olayları olmayacak. Allah’ın izniyle geliyoruz. Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Saadet Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Adem Beyazıt, kendisine güvenen ve bu görev için onu seçen delegelere teşekkür etti.

Beyazıt başkanlığındaki yönetim kurulunda Karyağdı Berkeli, Ahmet Şengün, Abdullah Kamil, Mustafa Güneş, Remzi Aşan, Özcan Ataç, Necati Sarı, Ömer Güneş, Ahmet Ged, Necdet Sancak ve İbrahim Doğan görev aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu